top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraArkadiusz Sekura

Zdjęcia komunijne na sali + plener z komunii przyjaciółek Inez & Nataszy

Zaktualizowano: 27 cze 2022Fotograficzna pamiątka z komunii i pleneru w zajeździe Sokole Gniazdo k. Uniejowa


Małymi kroczkami zbliża się 12:50, zaczynam zdjęcia komunijne na sali. Dziś dzień szczególny nie tylko ze względu na komunię, ale fakt, że będą to dwie komunie. Dziewczynki komunijne Inez i Natasza znają się, są koleżankami czy też przyjaciółkami, rodziny też się znają, dlatego komunia jest "wspólna". Wszystko na jednej pięknej sali, 2 oddzielne stoły dla 2 rodzin. Oprócz fotografa znalazł się wspólny DJ. Wychodzi na to, że zalet jest całkiem sporo z takiego przedsięwzięcia. Wspólna piękna sala, wspólna muzyka i pamiątka zdjęciowa, a przede wszystkim wspólnie spędzony czas. Zdjęcia detali takich jak stoły, jedzenie czy owoce już są zrobione, czekam teraz na rodziny.

“Pierwsze zdjęcia komunijne zaczynamy od życzeń dla Inez"

Rodzina się zebrała, życzenia i prezenty są, do pełni szczęścia pojawia się chrzestny z rowerem.

Kiedy jedne życzenia się kończą, drugie czas zacząć. Teraz piękne życzenia i szczere uśmiechy dla Nataszy. Jest też rower i ostatnio popularna hulajnoga elektryczna. Dziewczynki komunijne szczęśliwe i zadowolone. Czas na ciepłe i pyszne posiłki. Po obiadku chwila wolnego i zabieram Nataszę, Inez z siostrami na pierwszą sesję plenerową. Żeby dnia nie tracić i zdjęcia komunijne plenerowe nie były dla wszystkich takim obciążeniem zaczynamy i kończymy wszystko na terenie Sokole Gniazdo.

“Każda z rodzin ma po 3 sesje plenerowe i jedną grupowo-rodzinną".

Po zdjęciach Inez z siostrą, jest sesja komunijna z chrzestnymi. Mamy to, czas na Nataszę z siostrą, a następnie sesja komunijna z chrzestnymi. Udało się, część zdjęć plenerowych zrobiona. Teraz chwila przerwy na..

"Hmm, tym razem zaczynam zdjęcia z tortem od Nataszy i jej rodziny".

Następnie kolejny tort dla Inez i jej rodziny. Jak wracam wspomnieniami, to teraz chętnie taki tort bym zjadł! A Wy też tak macie? Pewnie tak. Prawda że torty były pyszne?

"Każdy zjadł coś słodkiego, możemy się poruszać. Do tego super nadają się zdjęcia grupowe i portretowe rodziny".

Najpierw strona Nataszy, potem rodzina Inez. Udało się, trochę kalorii spaliliśmy, czas na kolejny posiłek... Pogoda dopisała, jest pięknie i słonecznie, mamy kilka zdjęć luźnych i na koniec ostatnie sesje zdjęciowe dziewczynek komunijnych z siostrami i rodzicami. Sesja zdjęciowa rodzinna na domku na drzewie.

"Tego jeszcze nie grali, ale chyba nikt w Waszej klasy nie ma pamiątkowych zdjęć z komunii w domku na drzewie?"

Na koniec piękne portretowe zdjęcie dla rodziców Inez i Nataszy.


Szczerze trzeba napisać, że pracy przy dwóch komuniach było bardzo dużo. Dziś ślicznie dziękuję Nataszo i Inez za cierpliwość i wspaniałe pozowanie podczas robienia zdjęć. Podziękujcie też siostrom, za uśmiech i to jak równie pięknie pozowały. Na koniec dziękuję rodzicom, że mogłem być z Waszymi rodzinami w tym dniu i że równie wspaniale pozowaliście. Inez i Nataszo życzę Wam dużo zdrowia, szczęścia, spełniajcie swoje marzenia, bo każdy z Nas jest takim małym "Super Bohaterem", znajdźcie w Sobie tą moc i róbcie w życiu coś, co sprawia Wam frajdę. Kochajcie mocno swoją rodzinę, Oni też mają tą moc..


Zostawiam dla Was oglądanie zdjęć. Galeria jest jedna i wspólna dla 2 rodzin. Link do wszystkich 304 zdjęć na samym dole postu..Wszystkie 304 zdjęcia pod adresem:
92 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page