Coś o mnie

Witam serdecznie, piękni, mili i kochani.

Ja:

Arkadiusz Sekura, dziękuję ślicznie, że poświęcacie tyle czasu na mojej stronie internetowej. Tak, zajmuję się głównie fotografią ślubną i okolicznościową. Zdjęcia rodzinne, dziecięce, livestylowe i plenerowe, to moje drugie ja.

 

Doświadczenie:

Aparat był zawsze miłym dodatkiem w szarej rzeczywistości. Gdzieś w 2010r. za namową znajomych zacząłem poważniej myśleć o fotografii. Zakup pierwszej lustrzanki nie był łatwy i do zaawansowanych modeli jej dużo brakowało, ale udało się! Mając aparat wystarczyło zainwestować w książki i dorzucić trochę swojej kreatywności. Kilkanaście darmowych zleceń do nauki i stworzenia portfolio, by tak narodziło się prawdziwe hobby. Każdy mówi, że idzie do pracy… ja powtarzam, że idę na ślub, chrzest, komunię czy urodziny… Ja po prostu kocham robić zdjęcia i nie traktuję tego jak pracę, ale jak niekończącą się przyjemność. Pewnie dla tego jestem mega radosnym człowiekiem i gadułą. Kocham ludzi i ich towarzystwo, co tylko przekłada się na mile spędzony czas przed, w trakcie i po zleceniu. Dzięki temu zostają cudowne wspomnienia, a znajomi zazdroszczą wyboru fotografa. Sami klienci tak mówią, więc coś w tym musi być.  

 

Sprzęt:

Zdjęcia wykonuję profesjonalnymi aparatami Canon z jasnymi obiektywami Canon, Sigma, Tamron. Min. 2 aparaty, kilka obiektywów, lamp błyskowych, kart pamięci i akumulatorów. To podstawa, jeśli myślimy o fotografii poważnie. Do tego profesjonalny monitor do obróbki zdjęć. Styl, który reprezentuję, to głównie fotografia „livestylowa” (ang. Lifestyle Photography). Pokazuje codzienne życie ludzi, nastroje, emocje, jak najwięcej zdjęć kolorowych i naturalnych z lekką nutką mojego charakteru.

Życie:

Mam dwie cudowne córki i dzięki nim wiem, czym jest życie. Na nowo poznaję świat i to jak go rozumieją. Teraz łatwiej pojąć zachowanie dzieci, co przekłada się na uśmiech ich oraz mój. Szybko przypominają się beztroskie lata dzieciństwa, o których już wielu zapomniało. To dzięki tym chwilom tworzymy wspomnienia. Ja jestem po, to byście pamiętali o nich jak najdłużej.

Ciekawostki:

Ponad 90 tys. zrobiony zdjęć rocznie,

800 zdjęć średnio otrzymują klienci ślubni.

1051 tyle zdjęć najwięcej wybrali klienci.

4500 zdjęć średnio zrobionych na 1 ślubie.

10 TB zajmują Wasze zdjęcia.

120 GB średnio zajmują zdjęcia z jednego ślubu.

Zapraszam na spotkanie i do bezpośredniego kontaktu.

Ze mną nie da się nudzić.

fot.  Arkadiusz Sekura

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Czarny Blogger Ikona

tel. 603 745 504

e-mail: arkadiusz.sekura@gmail.com    Łódź, POLSKA