top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraArkadiusz Sekura

Chrzest + komunia + plener 🍼Leon🍼 i 🎁Jakub🎁

Zaktualizowano: 23 paź 2021Chrzest święty w Parafii pw. Nawiedzenia NMP w Konstantynowie Łódzkim

Zdjęcia komunijne zaczynamy nietypowo, bo od chrztu świętego. Tak dobrze czytacie, zdjęcia z chrztu świętego miał Leon - młodszy brat Jakuba. Jakub jest starszy i idzie do komunii. Spotykamy się przed kościołem w Konstantynowie Łódzkim. Wszystkim dopisuje humor, zaczynamy.

“Zdjęcia z chrztu świętego tradycyjnie podczas mszy świętej."

Leon bardzo ciekawy, chętnie pozuje do aparatu. Ksiądz zaczyna od tzw. egzorcyzmu, potem rodzice i chrzestni robią znak krzyża na głowie Leona. Zostaje polewanie głowy dziecka wodą święconą, nakładanie białej szatki przez chrzestną i zapalanie świecy przez chrzestnego. Na koniec namaszczenie główki. Tak wyglądają zdjęcia z chrztu świętego. W między czasie mamy zdjęcie Jakuba, chrzestnych i grupowe rodzinnie przed kościołem oraz z księdzem przy ołtarzu. Mimo pandemii było miło, spokojnie, a Leon wytrzymał całą mszę.


Zdjęcia pod namiotami w hotelu Jan Sander

Przyjęcie i poczęstunek nietypowo pod namiotami na terenie Hotelu Jan Sander. Jak dla mnie rozwiązanie super, bo każda impreza była oddzielnie, a nie wszystkie na jednej wielkiej sali. Mimo deszczu na początku imprezy namiot nie odpłynął, a goście nie uciekli.

“Przestaje padać, zaczynamy zdjęcia życzeń 🎁🎈 Leona i Jakuba."

Po życzeniach zostaje podany ciepły obiad, później był piękny i smaczny tort🍰, zdjęcia grupowe, pogaduchy, mały szybki plener, itd.. Czym bliżej końca tym atmosfera bardziej sympatyczna. Aż nie chciało się odjeżdżać.


Plener z chrztu i komunii na terenie Hotelu Jan Sander

Między posiłkami zrobiliśmy sporo zdjęć grupowych. Leon i Jakub pewnie jeszcze tyle zdjęć z rodziną nie mają 😅 Po małej przerwie zabraliśmy się za mini plener. Muszę przyznać, że tak fajnie współpracującego modela jeszcze nie miałem. Dziękuję Ci Jakubie, że tak sprawnie nam, to poszło.

“Rodzice i Leon również chętnie pozowali, więc goście nie zauważyli kiedy poszliśmy na plener.

Do pełni szczęścia mamy kilka zdjęć plenerowych z chrzestnymi Leona. Mamy to, poszło szybko i sprawnie.


Leon i Jakub, dużo zdrowia dla Was, radości, kochajcie mocno rodziców i ich szanujcie. Drodzy rodzice Wam życzę szczęścia, cierpliwości i pociechy z dzieci. Możecie być z nich dumni.


Zapraszam do oglądania zdjęć. Link do wszystkich 230 zdjęć z chrztu i komunii na samym dole postu.


Wszystkie 230 zdjęć pod adresem:

chrzest i komunia Leon i Jakub
#fotografnachrzest #fotografnakomunię #zdjeciazchrztu #zdjeciakomunijneŁódź #fotografarkadiuszsekura #zdjeciazchrztuŁódź #fotografJanSander #plenerkomunijny

63 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page