• facebook
  • instagram2
  • google-plus
  • blogger
  • gmail

Arkadiusz Sekura    603 745 504   arkadiuszsekura@gmail.com  KONTAKT

Wesele i poprawiny

Wesele Hej! Hola, hola jeszcze moment.. Witamy chlebem i solą.. no i wódeczką. Szczęścia i zdrowia jeszcze raz. Przenoszenie Panny Młodej przez próg.. Masz ci los... jeszcze schody się trafiły, a sala tak daleko... Jesteśmy, udało się. Szampana każdy już ma i 100 lat życzy Wam. Gorący posiłek i pierwszy taniec. Wesele Hej! Bawmy się do rana. Wybija północ.. czas na tort, oczepiny i wykupywanie fantów.
O Boże, znów będą chcieli skrzynkę wódki za buta.. Udało się fanty wykupione, teraz podziękowania dla rodziców. Pewnie wyda się Wam to nudne, ale uwierzcie mi, że rodzice czekają na te kilka Waszych ciepłych słów całe lata. Jest to piękne, choć rodzice głośno tego nie powiedzą. Dlatego nie oszczędzajcie na słowach.

Bardzo często po weselach odbywają się poprawiny lub tzw. „kinder party”. Większość zaproszonych gości zabiera swoje dzieci, co zmienia całkowicie poprawiny po weselu. Jak dla mnie jest to super sprawa, bo nic tak nie cieszy dorosłych jak uśmiechnięte i szczęśliwe buzie swoich pociech. Muzyka gra wszyscy się bawią. Tego dnia królują również zabawy da dzieci i dorosłych. Och, jak że piękne były to chwile. Dziękujemy Wam, że mogliśmy uczestniczyć w tak ważnych dla Was dniach.