top of page

Wesele i Poprawiny

Wesele Hej! Hola, hola jeszcze moment.. Witamy chlebem i solą.. no i wódeczką, tak po staropolsku. Szczęścia i zdrowia jeszcze raz. Przenoszenie Panny Młodej przez próg.. Masz ci los... jeszcze schody się trafiły, a sala tak daleko...

 

Jesteśmy, udało się. Szampan dla każdego i 100 lat życzymy Wam. Gorący posiłek gorzka wódka i pierwszy taniec za nami.  Wesele Hej! Bawmy się do rana. Po drodze pyszny tort i podziękowania dla rodziców. 

Wybija północ.. czas na oczepiny. Ale moment, mamy złodziejaszków na sali. Znikło trochę garderoby Państwa Młodych.  Spokojnie to tylko cześć zabawy w wykupywanie zabranych fantów Młodej Parze. Oczepiny zakończone, bawimy się dalej do rana, albo ile kto ma siły.. Hehe. Piękni Młodzi, piękne te wesela. Kocham tworzyć dla Was te wspomnienia.

Bardzo często następnego dnia po weselach odbywają się poprawiny. Ja mówię, że to „kinder party”, bo większość zaproszonych gości zabiera swoje dzieci. Jak dla mnie jest to super sprawa, bo nic tak nie cieszy dorosłych jak uśmiechnięte i szczęśliwe buzie swoich pociech.

 

Muzyka gra wszyscy się bawią. Tego dnia królują zabawy da dzieci i dorosłych. Och, jak, że piękne były to chwile. Dziękuję Wam, że mogłem uczestniczyć w tak ważnych dla Was dniach.

bottom of page