top of page

Przygotowania do Ślubu

Zdjęcia z przygotowań do ślubu i błogosławieństwo, to początek przygody każdej "Młodej Pary". To tu widać ile pracy włożyli w wybieranie sukni ślubnej czy garnituru i koszuli.

 

Liczą się wszystkie dodatki od biżuterii, butów, bielizny, podwiązki i kończąc na skarpetkach Pana Młodego. Może nie wiecie, ale  kompletowanie wymarzonego stroju zajmuje najwięcej czasu. Dlatego warto mieć te kilka zdjęć jak się ubieracie.

 

Po latach wspomnienia pięknie powracają. Przygotowania do ślubu to również mega dawka emocji, które są własnie wtedy najbardziej widoczne. Często mama, tata, siostry czy też bracia pomagają Wam się ubierać. Są też  dzieci, wujkowie i ciocie.

 

Dzięki temu jest dużo radości, uśmiechu, a czasem nawet trochę stresu. Dzieci biegają, rodzina podgląda, babcia sprawdza, dziadek pilnuje porządku.. Super momenty. Te wszystkie emocje zostają na zdjęciach. 

Błogosławieństwo, to znów słowa, które przez lata skrywali Wasi rodzice. Chwile pełne wzruszeń i szczerości. Całość kończy wyjazd do kościoła, często obstawiony tzw. "bramkami".

bottom of page