top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraArkadiusz Sekura

Wesele i poprawiny ❤️Natalia i Tomek❤️Zdjęcia z wesela w Skorpionie (Poddębice)

Dzień zaczął się dla nas bardzo tradycyjne. Dla Natalii i Tomka był, to bardzo wyjątkowy czas. To oni szczęśliwi i zakochani złożyli dziś przysięgę w kościele i jednocześnie potwierdzili, że są ze sobą szczęśliwi. Ja wyjątkowo dziś robię zdjęcia jako zaproszony gość, a nie fotograf. Dlatego też, nie znajdziecie tu pełnego materiału ślubnego. Za to będą zdjęcia wtedy, kiedy nie było głównego fotografa, czyli zdjęcia po oczepinach i całe poprawiny po weselu.

“Każdą rodzinę fotografuje się tak samo. Nie ważne czy znamy ich czy też widzimy pierwszy raz."

Zespół pięknie gra, goście bawią się świetnie, a dzieci biegają, ile tylko sił mają. Tak wygląda prawdziwe wesele. Pyszny tort, oczepiny, wykupywanie fantów i znów tańce. Tym razem już do samego rana.


Zdjęcia z poprawin po weselu w Skorpionie

Stoły ponownie zastawione, piwko chłodne z kega czeka na dorosłych. Słodycze naszykowane dla dzieci. Poprawiny po weselu, to drugi dzień ślubnej imprezy. Ciężko napisać by Natalia i Tomek byli wypoczęci, ale po takim pięknym dniu ślubu i tylu emocjach wyglądają bardzo "rześko". Dziś królują już nie Państwo Młodzi, ale dzieci. Oj dużo dzieci...


“Natalia i Tomek specjalnie dla dzieci wynajęła animatorów. Już wiem, że będą piękne pamiątkowe zdjęcia."

Zatrudnienie animatorów na weselu, to najwspanialsza rzecz jaką mogły sobie wymarzyć dzieci. Szkoda, że jest to nadal tak mało popularna usługa. Zabawy, malowanie twarzy, puszczanie baniek mydlanych, tatuaże brokatowe itp. Cały piękny dzień dla dzieci. Dorośli w tym czasie mogą swobodnie iść zatańczyć lub porozmawiać z rodziną i znajomymi. Pierwszy raz widzę również zaproszonych pracowników na imprezie ślubnej. Jest to naprawdę miły gest i fajny pomysł. Do tego bardzo dużo nowej energii na parkiecie. Cieszę się bardzo, że są jeszcze ludzie mający tak fajne pomysły. Na koniec moi kochani Natalio i Tomku, życzę Wam dużo zdrowia, szczęścia, spełnienia najskrytszych marzeń. Dzidiusia lub kilku... No i bądźcie zawsze tak szczęśliwi jak w dniu swojego ślubu.


Poniżej kilkanaście zdjęć poglądowych, a jak macie niedosyt, to zapraszam na sam dół postu. Jest tam link do wszystkich 462 zdjęć. Link po jakimś czasie wygaśnie, a zdjęcia będą do pobrania u Państwa Młodych.