top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraArkadiusz Sekura

Przygotowania do ślubu + Ślub + Wesele + Plener ❤️Ola i Przemek❤️


Przygotowania do ślubu Państwa Młodych

❤️ Witam Przemka, to u niego zaczynamy zdjęcia z przygotowań do ślubu. Pan Młody mieszka w bloku na ostatnim piętrze. Dzięki temu mamy piękny widok na Wołgę, która zawiezie Młodą Parę do ślubu. Zdjęcia detali zrobione, zaczynamy ubieranie. Koszula i spodnie są na miejscu, to czas na spinki i pasek. Do szczęścia brakuje butów, muchy i marynarki. Udało się również zrobić zdjęcie rodzicom, jak kończą się ubierać. Świadek dzielnie pomaga, na koniec mama sprawdza wszystko niczym kontrola jakości. Mamy to. Jedziemy do Oli. Tu zebrała się już cała rodzina i pół wesela... nie no, żartuję, ale było tłoczno i fajnie.

“Coraz rzadziej rodzina przyjeżdża na przygotowania, a to dzięki niej jest taki niepowtarzalny ślubny klimat."

Odwieczne pytanie jak ustawić suknię by prezentowała się idealnie.. Nie ma takiego przepisu, trzeba improwizować, zaufać "światłu". Dzięki temu każde przygotowania sią takie ciekawe. Są inne domy, mieszkania, światła i wystrój. Koniec opowieści, bo Ola już w sukni. Teraz biżuteria, podwiązka i welon. W tym samym czasie przyjeżdża Przemek. Zaczynamy błogosławieństwo, zdjęcie grupowe i jedziemy na ślub.


Zdjęcia ślubne w Sanktuarium Św. Antoniego w Łagiewnikach

Standardem się stało, że ślub za ślubem ksiądz robi, a Państwo Młodzi nie mają jak wejść czy wyjść z kościoła. Piękna czarna Wołga ma tyle miejsca w środku, że czekanie w niej, to czysta przyjemność. Udało się dotrzeć do ołtarza, ksiądz swoje zrobił.

“Ola i Przemek się nie rozmyślili i powiedzieli 2x TAK."

Będzie wesele, będzie impreza. Arek wróć, jeszcze chwila, bo po ślubie zdjęcia z życzeń i dopiero jazda na salę weselną. I tu ciekawostka... nie wiem jak to wyszło, ale Młodzi dojechali szybciej niż ekipa filmująca. Hehe 3 razy ich wyprzedzaliśmy... Normalnie magia jakaś. Grunt, że się dotarło do celu.


Zdjęcia z wesela Solanka Ozorków

Młoda Para przywitana przez rodziców chlebem, solą i wódeczką. Miła tradycja zachowana. Życzeń ciąg dalszy. Czas na ciepły posiłek, gorzką wódkę i pierwszy taniec. Parkiet otwarty, teraz zostaje tylko bawić się do samego rana. Tańce, przytulańce, wężyki, kółka. Każdy bawi się jak lubi. Mamy również smaczne przystawki na stole wiejskim i tort. Były podziekowania dla rodziców i świadków. Całość zamykają oczepiny.


Zdjęcia z pleneru ślubnego, to czysta przyjemność. Pokazywanie na zdjęciach jak bardzo się kochacie jest wspaniałe. Plener zrobiony w okolicy Rybakówka. Blisko Łodzi i do tego fajny klimat. Jest woda, plaża, huśtawka i domki na balach. Na koniec sesji zatrzymaliśmy się dosłownie w mieście przy chodniku by uchwycić jesienne klimaty. Jak wyszło sami zobaczcie, a Wam życzę dużo uśmiechu, radości i szczęścia.

Wszystkie 991 zdjęć pod adresami:266 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page