top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraArkadiusz Sekura

Ślub + Wesele ❤️Ania & Adrian❤️

Zaktualizowano: 16 lut 2021Za górami, za lasami... wróć, to nie ta bajka :D Zdjęcia ze ślubu zaczynamy w Łodzi na Wici. Jest tu piękny nowoczesny kościół, a dziś dodatkowo mamy wspaniałą pogodę. Auto Państwa Młodych dotarło z dwojgiem zakochanych rodziców. Cieszę się bardzo, że mimo tak dużego stażu zdecydowaliście się na ślub. Dodam, że co raz częściej są takie pary, więc to nic dziwnego dla mnie.

“To Wasz dzień i Wasze piękne ślubne zdjęcia.”

Witam serdecznie Anię i Adriana. To Wasz dzień i Wasze piękne ślubne zdjęcia. Muszę to napisać: wyglądacie zjawiskowo i pięknie. Cudownie widzieć inne kolory Waszych ślubnych ubrań. Dzieci też wyglądają wspaniale. I te fryzury. Coś czego mi zawsze brakowało na zdjęciach: "jesteście niepowtarzalni". Zaczynamy kilka ujęć przed kościołem i czas na ślub. Uśmiechnięte Wasze buzie pokazują, że stresu nie ma, a dzieci są tak ciekawe, że nie mogą się już doczekać całej uroczystości. Msza jak, to msza, bez większych atrakcji. Usłyszeliśmy 2x tak, oczy się rozpromieniły, obrączki założone. Świadkowie poważnie i grzecznie słuchają księdza... Na koniec szybkie życzenia przed kościołem i jedziemy na salę.


Tradycyjnie przed wejściem na salę rodzice witają "Młodą Parę" chlebem solą i wódeczką. Taka prosta rzecz, a ile radości sprawia rodzicom. Tak zaczynamy zdjęcia z wesela. Pięknie udekorowana sala już otwarta, witamy drogich gości szampanem, a 100 lat dla Ani i Adriana. Ciepły posiłek, gorzka wódka, szybki pierwszy taniec i swobodnie możemy bawić się do rana.

“Sala otwarta, witamy drogich gości szampanem, a 100 lat dla Ani i Adriana. ”

Pan DJ jest na sali, więc jest też gwarancja udanej muzyki. Wyjątkowo na weselu pojawiła się animatorka dla dzieci. Przyznam szczerze, że taka osoba powinna być na każdym weselu jak są dzieci :D Super zabawy, to najlepsze wspomnienia dla nich. Rodzice mogą wtedy swobodnie tańczyć i bawić się z resztą rodziny. Szkoda, że tak mało osób o tym pamięta.

“Wjechał pyszny tort, są i zdjęcia grupowe w ogrodzie.”

Wjechał pyszny "brzozowy" tort, są i zdjęcia grupowe w ogrodzie. Tańce, oczepiny, wykupywanie fantów i znów tańce... tak bawimy się do białego rana. Moi kochani, życzę Wam dużo radości i cierpliwości do dzieci. Wspominajcie ten dzień zawsze, gdy łapie Was smutek. To piękne wspomnienia, niech żyją jak najdłużej w WAS.Wszystkie 308 zdjęcia pod adresem:193 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Opmerkingen


bottom of page