top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraArkadiusz Sekura

Zdjęcia z Chrztu 🍼Nikodema🍼 i 4 urodziny Wiktorii + poczęstunek w restauracji.Zdjęcia z chrztu zaczynamy w kościele w Wieleninie. To święto Nikodema. Podczas mszy świętej, podchodzi ksiądz i zaczyna modlitwę z egzorcyzmem, po czym rodzice i chrzestni nakładają znak krzyża. Mamy również kilka zdjęć chłopca w samochodzie, ponieważ Nikodem był przeziębiony i część mszy mógł spędzić w ciepłym samochodzie.

“Następne są zdjęcia z ceremonii chrztu, nakładanie białej szatki i zapalanie świecy. "

Nikodem mimo przeziębienia był bardzo grzeczny przez całą mszę. Rodzicom i chrzestnym dopisywał humor. Od czasu do czasu pojawiały się nawet uśmiechy na ich twarzach. Ceremonia chrztu dobiegła do końca, możemy spokojnie jechać na pyszny obiad specjalnie przygotowany dla rodziny i gości.


Rodzina i goście dotarli na salę, można zacząć zdjęcia z życzeń. Jak wcześniej wspomniałem święto ma Nikodem, ale jego siostra też dostanie życzenia tylko, że z okazji czwartych urodzin. Wszystkiego najlepszego dla Was.

Pierwszy posiłek zbliża się ku końcowi, czas na animatorów.

“Zdjęcia podczas zabaw dzieci, robienia brokatowych tatuaży oraz baniek mydlanych, to coś wartego uwagi"

Oczywiście między zabawami podawany jest kolejny posiłek, pojawia się pyszny tort i znów zabawy dla dzieci... Jak nazwa zajazdu wskazuje, jest też konik i inne zwierzęta na terenie restauracji. Tak mija czas, zostają zdjęcia i piękne wspomnienia. Moi Kochani dużo dla Was zdrowia i radości, pociech z dzieci, a dzieciom pociechy z rodziców.. Niech te Wasze radosne buzie zawsze takie będą. Wszystkim gościom również życzę dużo radości i zdrowia. Wspaniale było znów Was zobaczyć.

Poniżej kilkanaście wybranych zdjęć. Jeśli macie niedosyt, to na samym dole jest link do galerii ze wszystkimi 330 zdjęciami.Wszystkie 330 zdjęć pod adresem:

zdjęcia z chrztu świętego Nikodema i 4 urodziny Wiktorii
48 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page