top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraArkadiusz Sekura

Zdjęcia z Chrztu 🍼Michaliny🍼+ poczęstunek w restauracji i sesja plenerowaNiedziela jest dniem, w którym najczęściej udzielane są chrzty święte. Tak jest i tym razem, zdjęcia z chrztu będą w Poddębicach. Tego dnia swoje święto ma Michalina. Kościół pełny, msza już trwa, zaczyna się chrzest święty. Rodzice i chrzestni nakładają znak krzyża na głowie Michalinki.

“ Są również zdjęcia z polewania głowy wodą, nakładania białej szatki i zapalania świecy."

Takie są tradycyjne cechy obrzędu chrztu świętego. Nie można zapomnieć o księdzu, który chętnie się uśmiechał i rozbawiał dzieci. To rzadkość, a szkoda, bo jest wtedy jakoś "milej".

Dzieci były grzeczne przez całą mszę świętą, co warto podkreślić. Barat Michalinki również pięknie się uśmiechał do zdjęć, co warto napisać. Przed kościołem witamy całą rodzinkę i jedziemy na salę by uczcić to wydarzenie.


Jesteśmy na sali, zaczynamy zdjęcia od życzeń i prezentów. Babcie, dziadkowie, ciocie, wujkowie i kuzynki, jest chyba cała rodzina. Pyszny obiad i chwila odpoczynku w ogrodzie. Jest zjeżdżalnia, dzieci chętnie korzystają. Piękna pogoda sprzyja do pozostania na świeżym powietrzu.

“Znajdujemy chwilę i jedziemy na zdjęcia plenerowe do Ogrodu Zmysłów.."

Po sesji plenerowej dalszy ciąg imprezy na sali. Obowiązkowe zdjęcia z tortem. Jak patrzę na niego, to znów leci mi "ślinka" i chętnie bym go zjadł. Oczywiście mamy jeszcze zdjęcia grupowe i typowe portretowe całej rodziny.


Sesja plenerowa w Ogrodzie Zmysłów to już chyba tradycja... Cudownie jest gdy widzimy się już "któryś" raz. Poprzeczka się podnosi bo fanie by było gdyby wszystkie foty nie były takie same.. Czy się udało? Sami oceńcie i dajcie znać jak się podoba. Tymczasem zaznaczam, że poszło całkiem sprawnie mimo i dużo tego zrobiliśmy. Zdjęcia plenerowe z chrztu Michaliny mają również rodzice chrzestni. Więcej się nie rozpisuję. To trzeba zobaczyć.


Poniżej kilkanaście wybranych zdjęć. Jeśli macie niedosyt, to na samym dole jest link do galerii ze wszystkimi zdjęciami.
Wszystkie 272 zdjęcia pod adresem:
72 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commentaires


bottom of page