top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraArkadiusz Sekura

Zdjęcia z Chrztu 🍼Igora🍼+ przygotowania do chrztu i poczęstunek w restauracjiPrzygotowania do chrztu w domu

Wstało słońce, dzień zapowiada się piękny, ja zaczynam robić zdjęcia z przygotowań do chrztu. Wypoczęty i radosny Igor wygląda jak by wiedział, że to jego dzień. Na miejsce dotarła chrzestna, która chętnie pomaga w przygotowaniu.

“ Na początek kilkanaście luźnych zdjęć Igora z rodzicami podczas fajnej zabawy i wygłupów".

Mała drzemka i można zacząć pięknie się szykować. Rodzice ubierają się, potem Igor i kilka zdjęć grupowych. Jedziemy na chrzest.


Rodzina i goście dotarli na zdjęcia z chrztu w Kałowie. Jedna msza dobiega końca, lekkie zawirowanie z tłumem, po czym na spokojnie można już wejść do kościoła. Msza przebiega bez większych problemów. Igor chętnie rozgląda się po kościele, ciekaw jest wszystkiego. Rodzice i rodzice chrzestni radośni.

“ Zrobione są już zdjęcia z nakładania znaku krzyża na głowie dziecka i modlitwa z egzorcyzmem."

Czas na chrzest i polewanie głowy wodą. Następnie nakładanie białej szatki i zapalanie świecy przez chrzestnego. Na koniec zdjęcie grupowe z księdzem na tle ołtarza i pamiątka zrobiona. Po chrzcie można jechać na poczęstunek, gdzie będzie dalszy ciąg imprezy.


Zajazd Skorpion jest mi dobrze znany, często są tu imprezy. Tym razem zdjęcia po chrzcie świętym. Goście dotarli, życzenia składają, a że jest ich prawie 100 osób, to emocji nie brakuje. Choć często życzenia na zdjęciach nie oddają tego co faktycznie się życzy, to wyjątkowo tym razem pokazują mnóstwo emocji. Prawdopodobnie przez to, że jest bardzo dużo dzieci, które chętnie by już zaczęły wygłupy z rówieśnikami. Po życzeniach pyszny posiłek i czas na luźne rozmowy z rodziną i zaproszonymi gośćmi.

“Dużo dzieci, dużo zabawy i radości, to też dużo pełnych emocji zdjęć."

Zjedzone, powygłupiane, pogadane, czas na zdjęcia z tortem. Igor uciął sobie małego komara, ale to w niczym nie przeszkadza. Wszak jest mu to wybaczone, bo naprawdę dzielnie zniósł ten pełen niespodzianek dzień.

Na koniec zostały piękne grupowe zdjęcia na tle kolorowej, balonowej ścianki. Kochani rodzice oraz Igorze, było pięknie, życzę Wam dużo zdrowia, radości i pociechy z synka, jemu znów pociechy z rodziców.


Poniżej kilkanaście wybranych zdjęć. Jeśli macie niedosyt, to na samym dole jest link do galerii ze wszystkimi zdjęciami.
Wszystkie 334 zdjęcia pod adresem:69 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page