top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraArkadiusz Sekura

Zdjęcia z Chrztu 🍼Asi i Michała🍼+ poczęstunek w restauracji.22.08.2021 dzień chrztu świętego Asi i Michała. Tego dnia była naprawdę piękna pogoda. Ja już jestem przed kościołem, a tu pusto. Nie ma nikogo. Spoko, spoko, po chwili była już cała rodzinka. Tego samego dnia było kilka chrztów, a ksiądz starał się odprawić je jak najszybciej. Jak długo fotografuję, to jeszcze nie widziałem by tyle wody dzieci na głowę miały wylewane. Mamy też zdjęcia z nakładania białej szatki, zapalania świecy przez chrzestnych i namaszczenie przez księdza.

“Trzeba przyznać, że zdjęcia z chrztów przebiegły bardzo sprawnie."

Na koniec kilka zdjęć przy ołtarzu i grupowe przed kościołem. Teraz możemy spokojnie jechać na pyszny obiad specjalnie przygotowany dla gości.


Jest to etap, w którym emocje powoli opadają i można się zrelaksować. Dotarliśmy do zajazdu, gdzie rodzina może spokojnie się przywitać i porozmawiać. Czas na ciepły posiłek, a po nim dzieci mogą iść się bawić. Na terenie zajazdu jest sporo miejsca zielonego z placem zabaw, gdzie dzieci chętnie spędzają czas.

“W ogrodzie udało się zrobić kolejne zdjęcia portretowe i grupowe całej rodzinie. "

Nadchodzi czas na życzenia i pyszny tort. Dzieci chętnie przyglądają się zapalonym zimnym ogniom. Asia próbuje złapać kawałek tortu, a Michał wybiera ulubione ciasteczko. Chrzestny z radością pomaga roznosić tort. Tym samym zbliżamy się do końca tej opowieści.

Dużo zdrowia dla Was, pociechy z dzieci, a dzieciom życzę pociechy z rodziców. Do tego duże wiaderko cierpliwości i miłości. Zapraszam do oglądania i komentowania zdjęć.


Poniżej kilkanaście wybranych zdjęć. Jeśli macie niedosyt, to na samym dole jest link do galerii ze wszystkimi zdjęciami.
Wszystkie 146 zdjęć pod adresem:
106 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page