top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraArkadiusz Sekura

Zdjęcia komunijne 🎁Nikoli🎁 i plener

Zaktualizowano: 23 paź 2021Poczęstunek Komunijny W Gościniec Zacisze

Zdjęcia komunijne zaczynamy na sali, gdzie jest przyszykowany poczęstunek. Komunię ma Nikola i to ona będzie dzisiejsza gwiazdą. Rodzina już dotarła, zaczynamy zdjęcia z życzeń i smaczny obiad. W między czasie Nikola odpakowuje prezenty.

“Na uroczystość komunijną przybywają animatorzy, by urozmaicić czas dzieciom, a fotografowi dać piękne zdjęcia."

Zabawy z kolorową chustą, przeciąganie liny, łowienie ryb, rzucanie się sztucznym śniegiem, bańki mydlane czy tworzenie zabawek z balonów. Tyle się działo, dzieciom super mijał czas, a rodzice się relaksowali lub chętnie pomagali dzieciom w zabawie. W między czasie plenerowe zdjęcia, tort i na koniec zdjęcia grupowe pod altanką.


Zdjęcia Komunijne na terenie Gościniec Zacisze

Zdjęcia plenerowe z komunii możemy zrobić na terenie zajazdu. Jest plac zabaw, altanka i trochę wolnej przestrzeni z wysoką suchą trawą. Idealne miejsca na zdjęcia. Część zdjęć pod altanką z rodzicami i bratem. Piękne zdjęcia z parasolką, a na koniec z chrzestnymi.

“Nikola dziękuję, że tak pięknie pozowałaś do zdjęć i chętnie zmieniałaś pozycje."

Wszyscy pięknie dziś współpracowali. Pogoda dopisała, można oglądać efekty końcowe. Jak się podobają zdjęcia? Zapraszam do oglądania i komentowania. Nikola, życzę Ci dużo zdrowia, radości, niech prezenty długo Ci służą. Bierz też mądry przykład jaki dają Ci rodzice i korzystaj z ich podpowiedzi. Drodzy rodzice kochajcie mocno dzieci bo są wspaniałe, również dużo zdrowia i radości. Bracie dbaj o siostrę i słuchaj rodziców. Bierz z nich zawsze przykład.


Poniżej kilkanaście wybranych zdjęć. Jeśli macie niedosyt, to na samym dole jest link do galerii ze wszystkimi 173 zdjęciami.


Wszystkie 173 zdjęć pod adresem:
63 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commenti


bottom of page