top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraArkadiusz Sekura

Zdjęcia komunijne na sali + plener z komunii MarysiZdjęcia komunijne z poczęstunku w Pałacyku - Ksawerów

Nadchodzi piękny dzień, w którym to Marysia miała robione zdjęcia komunijne. Komunia Święta w kościele już się skończyła, rodzina dotarła na salę. Nasza zdjęciowa przygoda właśnie się zaczyna w Pałacu w Ksawerowie.

“Najpierw zdjęcia z życzeń, potem poczęstunek i niecodzienne menu, jak to na Pałac przystało.."

Zjedzone ze smakiem czas na kolejny prezent, tym razem rower od chrzestnego. Potem zdjęcia grupowe na tle Pałacu w Ksawerowie, pyszne torty i zabawy na dmuchanym placu zabaw. Czas mija, dzieci świetnie się bawią i tak dobijamy do końca naszej przygody.


Sesja komunijna w plenerze na terenie Pałacu w Ksawerowie

Pogoda idealna, mamy trochę czasu, więc zaczynamy sesję plenerową z chrzestnymi.

“Po torcie, dalszy ciąg sesji plenerowej z komunii, tym razem z rodzicami i bratem"

Miejscówka znaleziona, biała koronkowa parasolka wykorzystana do zdjęć w plenerze i wyszło to całkiem uroczo. Na zdjęciach pojawił się nawet brat, za co mu dziękuję (czasem tak bywa, że nie każdy czuje bliskość aparatu i trzeba to uszanować). Udało się, poszło całkiem sprawnie. Na koniec portretowe zdjęcia dla rodziców.

Wspaniale jest wracać do już fotografowanych osób. Pojawia się więcej swobody i uśmiechu na ich twarzach. Marysiu, świetna z Ciebie "fotomodelka", bardzo fajnie mi się z Tobą współpracowało, a i pozy/miny idealne. Życzę Ci byś spełniała swoje marzenia i oczywiście powodzenia w szkole. Kochani rodzice, dla Was dużo cierpliwości, zdrowia i jak najwięcej radosnych dni. Pozdrawiam również wszystkich gości i mam nadzieję, że jeszcze się zobaczymy.


Zostawiam dla Was oglądanie zdjęć. Link do wszystkich 193 zdjęć na samym dole postu..

Wszystkie 193 zdjęcia pod adresem:
22 wyświetlenia0 komentarzy

Comments


bottom of page