top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraArkadiusz Sekura

Zdjęcia komunijne na sali + plener z komunii MarlenkiZdjęcia komunijne z poczęstunku w restauracji Wodnik w Łodzi

Najpierw jest wielkie planowanie, potem szykowanie. Nadchodzi dzień komunii, 3 godziny i po wszystkim. W tym dniu zdjęcia pamiątkowe będzie miała Marlenka. Naszą przygodę zaczynamy od zdjęć na sali w restauracji Wodnik przy Stawach Stefańskiego. Goście dotarli zaczynamy zdjęcia od życzeń i prezentów. Jak można zauważyć los tak chciał, że Marlenka ma rękę w gipsie, a to za sprawą nowego roweru, który dostała przed komunią. Po życzeniach czas na ciepły poczęstunek i jak to dzieci 1, 2, 3 i poszły sobie...

“Ja, jak anioł stróż za nimi, by choć trochę zdjęć zrobić."

Jak było? Wyszło coś? Pewnie, mam jak dzieci karmią kaczki, kilka zdjęć komunijnych przy wodospadzie i spacery wokół Stawów Stefańskiego. Niby chwila i godziny nie ma. Przychodzi czas na zdjęcia z tortem, a potem zdjęcia grupowe z rodziną.Sesja komunijna w plenerze na Stawach Stefańskiego

Czasem jest tak, że zdjęcia komunijne w plenerze uda się zrobić w dniu komunii. Tak było i tym razem. Humory wszystkim dopisują, pogoda również, to idziemy robić zdjęcia w plenerze. Na pierwszy ogień rodzicie chrzestni, potem chwila przerwy i rodzic Marlenki.

“Pamiętajmy, że fajna miejscówka na zdjęcia plenerowe i sam fakt, że nie trzeba robić "milin kilometrów" by znaleźć ciekawe miejsce, to dużo. "

Mamy szczęście bo blisko restauracji Wodnik w Łodzi jest kilka skrajnie różnych miejsc idealnych na sesję plenerową. Żeby nie tracić czasu sesja komunijna była robiona na raty, między posiłkami i pysznym tortem. Jak wyszło? Sami się przekonajcie.


Cudownie było widzieć Was kolejny raz. Choć Wy się nic nie zmieniliście, to widać po córce jak ten czas szybko ucieka. Marlenko, dużo zdrowia dla Ciebie, spełniaj swoje marzenia i puki, co samych sukcesów w szkole. Rodzice Marlenki, Wam życzę dużo zdrowia i cierpliwości w wychowaniu. Pozdrawiam również wszystkich gości i mam nadzieję, że jeszcze się zobaczymy.


Zostawiam dla Was oglądanie zdjęć. Link do wszystkich 164 zdjęć na samym dole postu..

Wszystkie 164 zdjęcia pod adresem:


128 wyświetleń0 komentarzy

Commenti


bottom of page