top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraArkadiusz Sekura

Przygotowania do ślubu + Ślub + Wesele + Poprawiny + Plener ❤️Kasia & Dominik❤️

Zaktualizowano: 28 paź 2020Przygotowania do ślubu Państwa Młodych


❤️ Wspaniale jest, gdy w dniu Waszego ślubu budzi nas słońce. Tym razem zdjęcia ślubne zaczynamy w Opocznie. Najpierw widzimy się z Dominikiem - przyszłym Panem Młodym. Fotograf wpadł prosto na obiad, ale tak to bywa jak się jest za wcześnie.. Nim się obejrzałem tata już ubrany i gotowy do pomocy. Jest też świadek i siostra Dominika. Zaczynamy przygotowania do ślubu Pana Młodego. Koszula, spodnie, pasek, spinki już mamy. Została mucha, buty i marynarka. Siostra niczym kontrola jakości - "bracie wyglądasz super!" Jak to z facetami już bywa, poszło szybko i sprawnie. Grupowe zdjęcie na koniec i mamy to.

“Och, jak cudownie, że suknia ślubna jeszcze nie założona.”

Jedziemy do Kasi - przyszłej Panny Młodej. W bramie wita nas tym razem Tata Kasi. Och, jak cudownie, że suknia ślubna jeszcze nie założona. Zaczynamy od zdjęć detali ślubnych. Potem ubieranie z pomocą świadkowej i mamy. Pięknie wyszło jak zawsze i trzeba przyznać, że również sprawnie jak u Młodego. Brawo Kasiu, wyglądasz pięknie. Mija chwil kilka i przyjeżdża Dominik na swoim nowoczesnym białym (500KM) rumaku.. Zaczynamy błogosławieństwo, kolejne zdjęcie grupowe, a po nim jedziemy do kościoła.Zdjęcia w kościele podczas ślubu, to zawsze szczyt emocji, które często nie pokazują Państwo Młodzi. Kasia i Dominik akurat nic nie ukrywali i cała ceremonia minęła spokojnie i bez stresu.. Łatwo pisać, hehe. Jak się siedzi przed księdzem, to jednak jakieś myśli i emocje są. Szczere uśmiechy i spojrzenia nic Was nie zdradzały. Usłyszeliśmy 2x TAK, więc i na wesele możemy jechać by tam świętować ten Wasz cudowny dzień.

“Zdjęcia w kościele podczas ślubu, to zawsze szczyt emocji, które często nie pokazują Państwo Młodzi. ”


Jesteśmy na miejscu, są już goście, dojeżdża Para Młoda. Wesele w Dworku Cykada, to zdecydowanie atrakcja sama w sobie, mimo że mieści się z daleka od miejskiego zgiełku. Witamy Kasię i Dominika chlebem, solą i wódeczką. Tradycja jest piękna i niech tak zostanie. Szampan dla Was kochani goście, za to że jesteście. 100 lat dla Młodej Pary, gorzka wódka i pierwszy taniec. Parkiet otwarty, można tańcować. Weselu towarzyszą przyśpiewki przy stołach, zimne ognie, tort i oczepiny. Tak było pięknie, że nie chce się kończyć pracy.


“Zdjęcia na poprawinach, to również fajny moment na podziękowania dla rodziców i świadków.”

Następnego dnia są poprawiny po weselu. Sporo dzieci sprawia, że impreza się troszeczkę zmienia i mamy "kinder party". Zdjęcia na poprawinach, to również fajny moment na podziękowania dla rodziców i świadków. Są też zabawy dla dużych i małych. Tak mija ten weselny 2 dniowy czas.


Plener ślubny Zalew Sulejowski


Zdjęcia plenerowe nad wodą, to zawsze jakaś przygoda. Tym razem trafiliśmy na zlot BMW i przez cały czas towarzyszyła nam muzyka z tej imprezy. Mimo dość sporego tłoku znaleźliśmy kilka spokojnych miejsc na zrobienie zdjęć. Jak wyszło? Sami się przekonajcie. Miłego oglądania, a Wam Kasiu i Dominiku jeszcze raz życzę dużo miłości i cierpliwości. Niech ta radość mieszka w Was jak najdłużej.
Wszystkie 839 zdjęcia pod adresami:153 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page