top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraArkadiusz Sekura

Przygotowania do Ślubu + Ślub + Wesele + Poprawiny + Plener ❤️Karolina i Damian❤️

Zaktualizowano: 23 paź 2021Przygotowania do ślubu w domu rodziców

Mamy piękny słoneczny dzień, wręcz idealny na zdjęcia. Jestem u Karoliny, bo to u niej zaczynamy zdjęcia z przygotowań do ślubu. Zgodnie z prośbą miało być szybko, krótko i bez dodatkowego stresu. Na zdjęciach znajdziecie ostatnie poprawki sukienki ślubnej, welonu i zakładanie biżuterii. Rodzice bacznie przyglądali się jak pięknie wygląda dziś Karolina. Ona sama do dziś nie wierzy jak mówiłem, że wygląda naprawdę ślicznie.

“Pan Młody dojechał, zaczynamy zdjęcia z błogosławieństwa."

Czasem pytacie i pewnie sami się zastanawiacie czy jest stres w tym dniu? Odpowiedzi jest wiele, choć najlepsze słowa, to: "są emocje".. Kiedy Pan Młody, Damian widzi pierwszy raz swoją ukochaną przebraną za księżniczkę, to na bank zapamięta ten widok na lata. Kolejne emocje, to błogosławieństwo i słowa wypowiedziane od rodziców. Wszystko to jest Wasze w tym pięknym dniu. Karolina i Damian z uśmiechem na twarzy jadą do kościoła by dalej ślubować. Po drodze sąsiad "Janusz" robi bramkę i kolejne piękne życzenia dla Was.


Goście dotarli na ślub, ksiądz jest, zaczynamy. Zdjęcia ślubne w kościele już troszkę bardziej "poważne". Spacer do ołtarza, kazanie i zaślubiny. Usłyszeliśmy 2xTAK. Uśmiech na twarzach się pojawił. Obrączki założone. Całą mszę towarzyszyło nam światło wpadające przez kolorowe witraże wprost na zakochanych. Tak jak by chciało dodatkowo coś powiedzieć. Na pewno były by to same dobre słowa.

“Po ślubie Karolina i Damian wypuszczają gołębie na szczęście"

Kto wie co dokładnie oznacza ten zwyczaj? Białe gołębie, to miłość i wierność. Wypuszczanie ich ma gwarantować nowożeńcom dostatnie życie we dwoje i szczęście. Prawda, że piękna tradycja? Oczywiście było też rzucanie ryżu, życzenia od gości, a po drodze na sale mega bramka od znajomych.


Zdjęcia z wesela i poprawin w zajeździe Skorpion w Poddębicach

Dotarłem na sale. Jest jeszcze kilka chwil na zdjęcia detali, stołu i tego jak to pięknie wygląda już na samym początku. Rodzina, znajomi i Państwo Młodzi już są. Witamy Was chlebem, solą i wódką. Szampan dla gości, życzenia dla Was piękni i młodzi. Po ciepłym posiłku zaczynamy pierwszy taniec i bawimy się do rana.

“Zdjęcia na weselu to 100% emocje.."

Jest dobra muzyka, to goście świetnie się bawią. Były zimne ognie, tort, podziękowania dla rodziców, wykupywanie fantów i oczepiny. Oczywiście pyszne jedzenie też jest. Nie zawsze trzeba dużo pisać. Czasem wystarczy obejrzeć zdjęcia.

Następnego dnia poprawiny i trochę więcej dzieci. Dalej super muzyka i zabawa. Karolina z Damianem wyluzowani, radośni lecz pewnie trochę zmęczeni. Impreza zostanie w pamięci na długo.


Zdjęcia plenerowe w Uniejowie

Czasem nie tylko pogoda jest ważna, ale i miejsce. Tym razem trochę pojeździliśmy nim zrobiliśmy sesję plenerową. Nigdy sztywno nie trzymam się miejsca na zdjęcia. Jestem otwarty na propozycje. Niestety coraz częściej za możliwość zrobienia zdjęć w danym miejscu pobiera się opłaty mimo i szału nie ma. Cieszę się, że emocje opanowaliśmy i fajnie na luzie zrobiliśmy sesję w Uniejowie.

“Powiem szczerze: Sesja plenerowa ślubna w zagrodzie młynarskiej wyszła cudnie o zachodzie słońca."

Uniejów, to jedno z tych miejsc, które potrafi zaskakiwać swoim urokiem. Niby te same miejsca, ale jak by zawsze trochę inaczej wychodzą. Może, to po prostu doświadczenie? A może pora roku? Sam nie wiem. Tym akcentem dotarliśmy do końca Waszej opowieści. Życzę Wam dużo szczęścia, zdrowia dla Damiana i spełnienia tych najlepszych marzeń.


Poniżej kilkanaście wybranych zdjęć. Jeśli będziecie mieli niedosyt, to na samym dole są linki do wszystkich 896 zdjęć. Miłego oglądania zdjęć (oczywiście można komentować).