top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraArkadiusz Sekura

Przygotowania do ślubu + Ślub + Wesele + Poprawiny + Plener Ślubny ❤️Ewelina & Łukasz❤️

Radośni i pełni miłości cudowni rodzice. Tacy właśnie są Ewelina i Łukasz.Przygotowania do ślubu Nowe Miasto n. Pilicą


💕04.05.2019 to święto Eweliny i Łukasza. Dzień zaczynamy od zdjęć z przygotowań do ślubu. Fryzura gotowa, makijaż się robi, suknia czeka 👠👗💍, garnitur wisi na wieszaku 🎩👞👔.

“Druhny i druhowie zwarci i gotowi do pomocy. Rzadko spotykamy tyle osób na przygotowaniach u Państwa Młodych. ”

Ubieranie zaczynamy od Pana Młodego, kończąc na Pani Młodej. Wszystko przebiega sprawnie. Welon przypięty, marynarka założona, kończymy radosnym toastem. Jeszcze tylko błogosławieństwo i jedziemy do kościoła.Czas na zdjęcia ślubne. Rodzina dopisała, kościół wypełniony po brzegi. Druchny i druchowie czekają za rozpoczęciem ceremonii ślubu. Młodzi się nie rozmyślili i usłyszeliśmy zgodne 2xTAK😃. Uf, można odetchnąć. Stres odpuścił. Szybkie życzenia i jedziemy na salę.Wesele „Hej”. Witamy Państwa Młodych chlebem, solą i wódeczką 🥂, a gości szampanem. Jeszcze tylko życzenia i bawimy się do rana. Pierwszy taniec w „chmurach”, a potem cały parkiet pełny tańczących i bawiących się gości. Kto wytrzymał, aż do rana. Pewnie, że wszyscy. Tort, oczepiny, podziękowania dla rodziców, tak wszystko pięknie wyszło. Tort i jedzenie przepyszne. Sala ogromna... Moim skromnym zdaniem wesele się udało w 100%.


Zdjęcia z poprawin po weselu


Następny dzień to poprawiny czy może kinder party? Zaczynamy wcześnie, ale to żaden problem. Ciepły i pyszny obiad, muzyka... ale chwila, poprawiny, to głównie dzień dla dzieci. Więc jest dużo radość, balony, bieganie, tańczenie.

“poprawiny, to głównie dzień dla dzieci. Więc jest dużo radość, są balony, jest bieganie i tańczenie. Cała rodzina zaangażowana w zabawy z dziećmi.”

Na koniec „wywoziny” Panny Młodej. Trzeba przyznać, że pomysł i wykonanie świetne. Tym akcentem kończymy zdjęcia ślubne w 2019r.


Plener ślubny 2020r.


Po dość długiej przewie widzimy się ponownie już w powiększonym gronie. Jeszcze raz gratuluję i cieszę się z Waszego szczęścia. Zdjęcia plenerowe Niebieskie Źródła k. Tomaszowa Mazowieckiego. Dużo zieleni i trochę pięknej wody. 100% natura. Następnie jedziemy nad Zalew Sulejowski by urozmaicić zdjęcia plenerowe, kończąc na buszowaniu w zbożu.. Sesja połączona również ze zdjęciami z synkiem.


Zapraszam wszystkich do oglądania zdjęć, a Wam Ewelinko i Łukaszu życzę jeszcze raz szczęścia, radości i miłości takiej jak w tych dniach i spełniajcie swoje najskrytsze marzenia. Do tych życzeń dokładam dużo zdrowia i radości z syna ❤️❤️❤️Wszystkie 945 zdjęć dostępne pod adresami:


61 wyświetleń0 komentarzy

Komentarze


bottom of page