top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraArkadiusz Sekura

Przygotowania do ślubu + Ślub + Wesele + Plener❤️Karolina i Kuba❤️

Zaktualizowano: 4 gru 2021Przygotowania do ślubu

Zdjęcia zaczynamy od przygotowań do ślubu. Na pierwszy ogień idzie Pan Młody i detale Państwa Młodych takie jak obrączki, bukiet ślubny, suknia ślubna czy też garnitur ślubny. Świadek, tata Pana Młodego i brat Pani Młodej są już na miejscu i chętnie pomagają ubierać się Kubie. Spodnie i koszula jest, przy spinkach i krawacie pomaga świadek. Marynarkę pomaga zakładać tata, a z butami już sobie Kuba sam poradził.. He,he, nie żeby nie mógł dać sobie rady z inną garderobą. Po prostu tak ładniej wychodzi na zdjęciach.

“Czas na zdjęcia z przygotowań Karoliny."

Przed założeniem sukni ślubnej, udało się jeszcze zrobić zdjęcie Karolinie w szlafroku. Fajne i na luzie. Po chwili suknia założona i możemy kontynuować zdjęcia. Przy biżuterii ślubnej pomaga świadkowa, a z butami mama. Na koniec kilka zdjęć grupowych i jedziemy do Urzędu Stanu Cywilnego.


Zdjęcia ślubne w Urzędzie Stanu Cywilnego w Aleksandrowie Łódzkim

Goście dotarli, Młoda Para również, brak tylko świadka.. Całe szczęście minutę przed ślubem pojawił się. Może myślał, że to jego ślub.. No nie wiem.

“Kiedy wszyscy czekali na odpowiednią godzinę ślubu, można było zrobić jeszcze kilka luźnych zdjęć przed USC."

Karolina i Kuba już w USC. Oboje przyrzekli sobie wierność, miłość i takie tam... ale żeby nie było, to akt małżeństwa lepiej przeczytać cały. Ślub przebiegł w bardzo radosnej atmosferze. Dzieci uczestniczyły przy zakładaniu obrączek. Było naprawdę uroczo. Po ślubie jeszcze kilka zdjęć przy składaniu życzeń i jedziemy na "wesele".


Zdjęcia z wesela w restauracji Czarny Staw

Witamy pięknie chlebem, solą i wódeczką Karolinę i Kubę. Szampan dla gości i 100 lat dla Młodej Pary. Kto jeszcze nie złożył, ma czas na życzenia i prezenty. Czas na pyszny ciepły posiłek. Jak to bywa w Czarnym Stawie, tu zawsze jest smacznie.

“Mamy też zdjęcia podczas "słodzenia" wódki przez młodą parę. "

Nie ma DJ, ale czy to ważne? Są goście, jest muzyka, więc pierwszy tanieć też można powiedzieć, że był. Jedni mówią, że to tylko poczęstunek po ślubie, ale dla Młodej Pary, to nadal wesele. Każdy się zgodzi, że Wasza obecność wystarczyła by były piękne zdjęcia i fajna pamiątka. Są tańce, pyszny tort, dzieci dobrze się bawią. Goście i rodzina mają czas by pogadać. Jak było? Sami zobaczcie, jest co oglądać.


Zdjęcia plenerowe nad turkusowym jeziorem k. Konina

Sesje plenerowe mają to do siebie, że zawsze są jacyś "gapie". Ha, a tu niespodzianka. Pierwszy raz mi się zdarzyło, że nikogo nie było nad tym jeziorkiem. To dobrze, mogliśmy zrobić zdjęcia na spokojnie. Poziom wody był niższy niż normalnie, to i cypelek się ukazał.

“Dzięki temu, można było zrobić zdjęcia z trochę innej perspektywy"

Nikogo nie było, to i zdjęcia poszły superszybko i sprawnie. Oczywiście, żeby zdjęcia nie były wszystkie w jednym klimacie, to jeszcze zajrzeliśmy do Uniejowa. Tam kolejne kilka zdjęć zrobiliśmy i zakończyliśmy sesję tuż przed deszczem.


Karolinko i Kubo życzę Wam na koniec dużo szczęścia i radości. Zdrowia i spełnienia marzeń tych największych. Jak by nie patrzeć życie jest jedno, więc korzystajcie z niego na maxa. Miłego oglądania i komentowania zdjęć.


Poniżej kilka zdjęć poglądowych, a jak macie niedosyt, to zapraszam na sam dół postu. Są tam linki do wszystkich 576 zdjęć.