top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraArkadiusz Sekura

Przygotowania do ślubu + Ślub + Wesele + Plener Ślubny ❤️Justyna & Paweł❤️Przygotowania do ślubu


❤️ Przygotowania zaczynamy od Pana Młodego Pawła i syna Stasia. Wszyscy radośni i chętni do pomocy. Przy ubieraniu pomaga 🎩świadek, 👞siostry i 👔mama. He,he Paweł czy Ty nie za dobrze tam czasem masz😄🙃? Spodnie, koszula, pasek, spinki, buty, mucha i marynarka.. Dzięki Waszej pomocy Pana młodego szybko ogarnęliśmy.

“Jedziemy do Pani Młodej Justyny, ale jej nie ma...”

Spoko, to tylko my za wcześnie przyjechaliśmy? Świadkowa zwarta i gotowa. Jest Justynka, zaczynamy Twoje przygotowania. Suknia wciągnięta, welon jest, 💍👠buty i podwiązka też. No i super. W tym czasie przyjeżdża Paweł. Czas na błogosławieństwo i wyjeżdżamy. Dobrze, że wyjechaliście wcześniej.. 2 bramy zrobione. Trzeba wykupić sobie przejazd. Całe szczęście świadek zaopatrzenie miał ze sobą.Wita nas bardzo ładny kościół, ksiądz też wyluzowany. Zapowiada się spoko ślub. Goście dopisali, miejsca zajęte. Zaczynamy ślub. 2xTAK usłyszeliśmy, ale Paweł lekko zbaczał z kursu podczas przysięgi.. 😄🙃 Cóż to były za emocje. Takie piękne chwile pamięta się przez lata. Ślub się kończy, możecie odetchnąć. Jeszcze tylko zdjęcie grupowe i jedziemy na salę OSP by dalej świętować ten ważny dla Was dzień.


Wesele odbyło się w OSP Sędziejowice.


Witamy Justynę i Pawła chlebem, solą i wódką.. Piękne "przenosiny" przez próg. Brawo Paweł! Jeszcze 100 lat🥂, gorzka wódka💏 i pierwszy taniec. Tym akcentem zaczynamy zabawę weselną do rana. Tańce, hulańce i swawole.Tak, to jest wesele trzeba się bawić i goście robią to perfekcyjnie. Po drodze tort, podziękowania dla rodziców, oczepiny itd... Jak było? Sami sprawdźcie. Tym tempem kończą się piękne weselne zdjęcia.


Plener ślubny Uniejów 2020r.


Och ile to czasu trwało, ale się udało. Zaczynamy plener ślubny w Uniejowie. Zdjęcia w zagrodzie wiejskiej. Piękny młyn, gospoda ze strzechą. Kto pamięta jeszcze te klimaty? Cudowne niebo się specjalnie dla nas otworzyło i zesłało Anioła Justynę. Paweł się nie mógł nadziwić i od razu starał się o uczucia walczyć.. Udało się, Justyna zdobyta. Został romantyczny plener ślubny nad lazurowym jeziorem koło Turku. Osadnik Gajkówka idealnie nadaje się na zdjęcia ślubne. Jak wyszło? Proszę sprawdźcie sami..

Justynka i Paweł dużo zdrowia dla Was i pociechy z synka. Wiadro cierpliwości i jednocześnie radości😄🙃. Miech Wasza miłość dalej rozkwita jak w tej osadzie wiejskiej ❤️
Wszystkie 393 zdjęć pod adresami:64 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page