top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraArkadiusz Sekura

Przygotowania do ślubu + Ślub + Wesele ❤️Marta i Radek❤️


Przygotowania do ślubu w Hotelu Kolumna Park Przygoń

Mamy piękny wrześniowy dzień. Zdjęcia ślubne zaczynamy na terenie hotelu. Najpierw witamy się z Radkiem. Kilka ujęć detali takich jak spinki do mankietów, muszka, buty i marynarka. Pan Młody spodnie już ma założone, świadek pomaga ze spinkami. Przy muszce przydaje się kobieca dłoń. Dobrze, że jest żona świadka.

“Zostały zdjęcia z butami ślubnymi, marynarką i poszetką."

Na koniec toast ze świadkiem. 2 piętra wyżej czeka Marta na kilka swoich pamiątkowych zdjęć. Jestem już w apartamencie małżeńskim. Słońce pięknie wpada do pokoju przez taras. Kilka zdjęć biżuterii, sukni ślubnej, podwiązki i bukietu. Marcie pomaga w ubiorze świadkowa. Mamy suknię ślubną z błyskawicznym zamkiem. Ledwo kobiety schowały się do pokoju i już były z powrotem. To lubię. Zakładamy biżuterię. buciki i podwiązkę. Marta już gotowa. Krótkie przywitanie i błogosławieństwo. Mamy to.


Zdjęcia ślubne Na terenie Hotelu Kolumna Park

Przyznam szczerze, że nie ma nic piękniejszego jak cała impreza w jednym miejscu. Spacerkiem na przygotowania, spacerkiem na ślub i wesele. Zdjęcia ślubne pod altanką na terenie hotelu. Dookoła woda, drzewa. Ach jak pięknie. Są już Państwo Młodzi, zaczynamy ceremonię ślubu. Oboje pięknie sobie przyrzekali. Nikt się nie rozmyślił, nikt nie zatrzymał ślubu. Super.

“Zdjęcia z zakładania obrączek mam, radosne buzie zakochanych też są."

Ceremonia ślubu jest krótka i dobiega do końca. Jest pięknie, elegancko do tego słonecznie. Jeszcze 2 zdjęcia na tle altanki, gdzie był ślub i idziemy na salę weselną.


Zdjęcia z wesela w Hotelu Kolumna Park

Już jesteśmy na miejscu. Prawda, że fajnie jak jest wszystko tak blisko? Pewnie, że tak. Przed wejściem na salę weselną życzenia ślubne. Kolejne zdjęcia detali, tym razem sali, stołów itp. drobiazgów. Po życzeniach, rodzice witają młodą Parę chlebem i solą. Sampan dla gości i 100 lat po raz pierwszy dla Marty i Radka. Ciepły i pyszny posiłek za nami, pierwszy taniec Młoda Para zaczęła i tym samym parkiet otworzyła. DJ fajnie gra, goście świetnie się bawią. Pyszne jedzenie, piękna sala. Co tu chcieć więcej?

“Zdjęcia z fotobudką, pyszny tort i oczepiny."

Oczywiście nie zabrakło zdjęć z zimnymi ogniami, grupowej foty i przyśpiewek za stołami. Oj działo się działo. Było pięknie, a czasu zostało tak mało.

Piękni, młodzi, zakochani na koniec dla Was takie same życzenia: kochajcie się, korzystajcie z życia, dużo zdrowia i gromadki dzieci.. Tym czasem zapraszam do oglądania zdjęć.


Jeśli macie niedosyt, to linki do wszystkich zdjęć znajdują się na samym dole.