top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraArkadiusz Sekura

Przygotowania do ślubu + Ślub + Wesele ❤️Magda & Piotr❤️

Radośni i pełni miłości cudowni ludzie. Tacy właśnie są Magda i Piotr.Przygotowania do ślubu Zduńska Wola


Zdjęcia ślubne zaczynamy od przygotowań w domu Pani Młodej. Jestem wcześniej, więc załapałem się na rozwieszanie balonów. Tata Pani Młodej i świadek załapali się na zdjęcia.

“Zdjęcia detali takich jak suknia ślubna, buty, welon, podwiązka i biżuteria, pokazują jak ważna, to część układanki w tym wyjątkowym dla Was dniu.”

Świadkowa i rodzina pomagają ubierać Panią Młodą Magdę. Niby wszystko takie proste, ale ile radości przy tym, że szkoda było by pominąć takie ujęcia. Suknia zapięta, buty założone, czas na podwiązkę i biżuterię. Welon przypięty. Zostaje wypatrywanie Pana Młodego.. TikTak.. nie ma go i nie ma go.. Hehe jest. Sąsiedzi nie dadzą wejść bez wkupnego. Nie ma tak łatwo drogi Piotrze. Udało się. Łzy radości się pojawiły u Magdy. Ależ piękne emocje. Zostaje błogosławieństwo i lecimy na ślub.


Zdjęcia ślubne Zduńska Wola


Kabrioletem do ślubu.. Czemu nie! Pogoda wręcz wymarzona na taki samochód. Kościół blisko domu Panny Młodej, więc i podróż przyjemna w ten gorący dzień. Tradycyjnie ksiądz wita Państwa Młodych i zaprasza pod ołtarz.

“Ceremonia ślubu minęła bez większych wpadek. Oboje powiedzieli sobie sakramentalne TAK.”

Prawda jest taka, że uśmiech nie opuszczał ich przez chwilę. Świadkowie, jak na Panów przystało trochę na poważnie, trochę z radością... No i super. Tak być powinno. Zdjęcia ślubne w kościele zrobione. Ślub dobiega końca, czas na szybkie życzenia i jedziemy na salę weselną.


Wesele na sali bankietowej La Strada w Opiesinie


Podróż na salę była również krótka, więc można powiedzieć, że zaczynamy zdjęcia z wesele na sali La Strada koło Zduńskiej Woli. Oj Panie Młody ten samochód, to aż prosił się o dalszą podróż... Wiatr we włosach, legalna żona... hehe co tu więcej chcieć. Wracajmy do rzeczywistości, jeszcze super zabawa czeka :D

“Witamy Was chlebem, solą i wódeczką. Staropolski zwyczaj zachowany. ”

Przenoszenie Pani Młodej przez próg, 100 lat, życzeń ciąg dalszy i czas na pierwszy toast. Piotrze wódkę jednak postawiłeś gorzką.. To i teraz trzeba ją osłodzić. Całowanie zaliczone. Zaczynamy pierwszy taniec i tym samym tańce na weselu. Po 1 bloku tanecznym wjeżdża pyszny tort, a raczej muffinki. Mega fajne rozwiązanie. Pięknie wygląda i super smakuje. Dj gra super, wszyscy goście bawią się na sali. Kolejna przerwa na lody i podziękowania dla rodziców. Zostały nam oczepiny i wykupywanie fantów. Wesele hej, bawiliście się pięknie. Magda i Piotrze... jeszcze raz, dużo zdrowia, szczęścia, miłości i radości. Do zobaczenia na plenerze ;)


Zdjęcia losowo wybrane z całego dnia ślubu. Zapraszam do oglądania:“Wszystkie 592 zdjęcia dostępne tutaj:"
125 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page