top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraArkadiusz Sekura

Ślub + Wesele ❤️Ewelina i Grzegorz❤️

Zaktualizowano: 19 lis 2021Dziś witamy Ewelinę i Grzegorza już pod kościołem. To w Bełdowie będą pierwsze zdjęcia ślubne. Goście zbierają się pod kościołem, a po chwili przyjeżdżają Państwo Młodzi. Ksiądz poprowadził zakochanych do ołtarza. Zaczynamy zdjęcia ślubne. Przysięga powiedziana, 2x TAK usłyszeliśmy. Obrączki założone. Była też komunia święta, a na koniec zdjęcia jak wychodzą szczęśliwi i radośni z kościoła już jako nowożeńcy.

“Zdjęcia podczas wypuszczania gołębi na ślubie, to piękna pamiątka i tradycja."

Po gołębiach ani śladu. Poleciały gdzieś daleko. Jeszcze kilka zdjęć z życzeń, a na koniec zdjęcie portretowe samej Młodej Pary. Możemy już jechać na wesele, by tam świętować ten dzień.


Czerwony dywan rozłożony. Witamy chlebem i solą Młodą Parę. 100 lat dla Was, śpiewają goście. Czas na ciepły posiłek, a po nim pierwszy taniec. Parkiet otwarty, można tańcować do rana. W między czasie przyjeżdża fotobudka, która rozbawia gości swoimi zdjęciami.

“Reportaż ślubny urozmaicamy zdjęciami z zimnymi ogniami."

Goście pięknie się bawią na parkiecie i podczas przyśpiewek przy stołach. Do tego pyszny tort, oczepiny, wykupywanie fantów i zdjęcia z podziękowań dla rodziców. Tak mija ten piękny dzień. Cudownie było znów zobaczyć Waszą rodzinę.

Ewelinko i Grzegorzu dużo szczęścia, zdrowia i spełnienia marzeń Wam życzę. Sięgajcie po te najtrudniejsze by życie było najpiękniejsze. Zapraszam do oglądania zdjęć i komentowania.


Jeśli macie niedosyt, to linki do wszystkich zdjęć znajdują się na samym dole.
Wszystkie 443 zdjęcia ślubne pod adresem:

151 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


bottom of page