• facebook
  • instagram2
  • google-plus
  • blogger
  • gmail

Arkadiusz Sekura    603 745 504   arkadiuszsekura@gmail.com  KONTAKT

O MNIE

Cześć,

mam przyjemność robić dla Was zdjęcia ślubne, dziecięce, livestylowe, biznesowe itp. Aparat był zawsze jakimś dodatkiem do codziennego życia, ale nigdy bym nie wpadł na pomysł, że może być moją pracą. 

 Dzięki namowie znajomych gdzieś w 2010r. zacząłem poważniej myśleć o fotografii. Zakup pierwszej lustrzanki nie był łatwy i do zaawansowanych modeli jej dużo brakowało, ale od czegoś trzeba było zacząć. Mając aparat wystarczyło zainwestować w książki i dorzucić trochę swojej kreatywności. Kilkanaście darmowych zleceń do nauki i stworzenia portfolio, by tak narodziło się prawdziwe hobby. Po dziś sprawia mi to frajdę, a buzia sama się uśmiecha wiedząc, że mogę zrobić jakiś reportaż.

Po urodzeniu pierwszej córki sam zrozumiałem jak cudowne potrafią być dzieci i jak ważne jest fotografowanie ich radości. Dzięki temu wiemy, dla kogo żyjemy. Łatwiej zrozumieć, co daje nam uśmiech dziecka, bo pewnie wielu z nas już zapomniało jak to jest nim być. Chwile radości i smutku, dorastanie, zakochiwanie się przeżywamy od nowa, nawet jeśli bezpośrednio w tym nie uczestniczymy. To dzięki tym chwilom tworzymy wspomnienia.

Ja jestem po to byście pamiętali o nich jak najdłużej.

Zapraszam na spotkanie i do bezpośredniego kontaktu. 

Ze mną nie da się nudzić.

fot. Arkadiusz Sekura